Clangroep Firesniperz

Live speler rapport

Geef een speler TAG in om live data op te halen uit de Clash of Clans API.

Artemis Neba
#QJL8VGY0
TH18
Legend season trophies n/a
Legend rank n/a

Aanvallen (laatste 16)

3 sterren
0/16 (0%)
2 sterren
15/16 (94%)
1 sterren
1/16 (6%)
0 sterren
0/16 (0%)

Verdedigingen (laatste 15)

3 sterren
4/15 (27%)
2 sterren
8/15 (53%)
1 sterren
3/15 (20%)
0 sterren
0/15 (0%)
⭐⭐⭐⭐⭐⭐@Ku⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 97%
#QVJ08YPY8 • Trophies: 584 • Rank: n/a
Mordred 100%
#P9RPGP2CC • Trophies: 523 • Rank: n/a
° G E N J I ° 82%
#PCP8VRUV • Trophies: 666 • Rank: n/a
KesoD.Phobia 89%
#GQVUP2JQU • Trophies: 717 • Rank: n/a
FanRaa91 76%
#8LLUYY92Y • Trophies: 541 • Rank: n/a
SKYWALKER182023 91%
#QCUGVJ8YJ • Trophies: 721 • Rank: n/a
陳棖偉 77%
#Y2Y0J0PUG • Trophies: 586 • Rank: n/a
Supreme Leader 82%
#9RLG2J9GC • Trophies: 773 • Rank: n/a
当当当 82%
#QV0QCRRQ9 • Trophies: 736 • Rank: n/a
❤️Time To Love 77%
#YQJYJVU • Trophies: 675 • Rank: n/a
hog manipur 100%
#2VGLCQVVV • Trophies: 450 • Rank: n/a
huy 65%
#2VYJL99V2 • Trophies: 640 • Rank: n/a
Larz 100%
#U2J0JP28 • Trophies: 615 • Rank: n/a
RobRoy2 100%
#YPV9QUP0J • Trophies: 774 • Rank: n/a
Night Witch 74%
#PR2UUPCV • Trophies: 555 • Rank: n/a

Tegenstanders volgens recente aanvallen

Volgorde gebaseerd op jouw nieuwste aanvalsmomenten.

#1 Night Witch
#PR2UUPCV • TH18 • Trophies: 555 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 81.0%
Slechte base
Gem. sterren tegen: 2.6★ Gem. percentage: 93.1% 1-sterren: 0

Recente defenses van deze speler

80%
100%
100%
87%
81%
100%
100%
100%
62%
93%
100%
100%
100%
100%
#2 xunns
#QG80JQY9 • TH18 • Trophies: 784 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 75.0%
Middelmatige base
Gem. sterren tegen: 2.4★ Gem. percentage: 90.4% 1-sterren: 1

Recente defenses van deze speler

100%
75%
100%
100%
71%
77%
100%
91%
100%
#3 小米啦
#GYLGPRU9V • TH18 • Trophies: 407 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 72.0%
Middelmatige base
Gem. sterren tegen: 2.2★ Gem. percentage: 89.7% 1-sterren: 2

Recente defenses van deze speler

100%
97%
100%
72%
82%
100%
78%
100%
85%
83%
#4 RobRoy2
#YPV9QUP0J • TH18 • Trophies: 774 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★☆☆ 54.0%
Middelmatige base
Gem. sterren tegen: 2.4★ Gem. percentage: 85.4% 1-sterren: 1

Recente defenses van deze speler

74%
60%
65%
100%
72%
79%
100%
100%
54%
100%
100%
100%
100%
83%
94%
#5 Teo
#PYC0282CV • TH18 • Trophies: 163 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 70.0%
Middelmatige base
Gem. sterren tegen: 2.4★ Gem. percentage: 92.5% 1-sterren: 1

Recente defenses van deze speler

100%
100%
91%
100%
100%
100%
100%
77%
100%
95%
70%
90%
91%
93%
81%
#6 ~MISFITZ~
#GGQ09CQV • TH17 • Trophies: 683 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 82.0%
Middelmatige base
Gem. sterren tegen: 2.5★ Gem. percentage: 91.3% 1-sterren: 0

Recente defenses van deze speler

77%
82%
97%
100%
100%
100%
100%
70%
100%
85%
82%
100%
80%
100%
96%
#7 FanRaa91
#8LLUYY92Y • TH17 • Trophies: 541 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 82.0%
Slechte base
Gem. sterren tegen: 2.7★ Gem. percentage: 93.8% 1-sterren: 0

Recente defenses van deze speler

100%
85%
100%
96%
100%
100%
100%
60%
100%
100%
82%
84%
100%
100%
100%
#8 Blood V!per
#8LVUQ8GYQ • TH18 • Trophies: 144 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 89.0%
Goede base
Gem. sterren tegen: 2.2★ Gem. percentage: 88.3% 1-sterren: 1

Recente defenses van deze speler

100%
92%
72%
72%
87%
91%
86%
100%
94%
78%
89%
100%
89%
85%
100%
78%
#9 Hunter
#9PYQPY2YL • TH18 • Trophies: 425 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 87.0%
Goede base
Gem. sterren tegen: 2.1★ Gem. percentage: 87.4% 1-sterren: 2

Recente defenses van deze speler

100%
77%
85%
89%
100%
100%
78%
79%
83%
81%
87%
98%
79%
#10 MAHDI
#28280UVRC • TH18 • Trophies: 395 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 90.0%
Slechte base
Gem. sterren tegen: 2.6★ Gem. percentage: 94.4% 1-sterren: 0

Recente defenses van deze speler

100%
87%
100%
94%
100%
100%
100%
98%
68%
100%
79%
100%
100%
90%
100%
#11 maitre Yoshi
#2Y0LCVVQ9 • TH17 • Trophies: 230 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 79.0%
Middelmatige base
Gem. sterren tegen: 2.4★ Gem. percentage: 93.3% 1-sterren: 2

Recente defenses van deze speler

94%
100%
85%
100%
90%
100%
80%
100%
100%
100%
78%
100%
79%
100%
#12 TORCU 2
#YY9RVQ2QR • TH18 • Trophies: 440 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 80.0%
Middelmatige base
Gem. sterren tegen: 2.3★ Gem. percentage: 92.0% 1-sterren: 3

Recente defenses van deze speler

87%
100%
100%
100%
100%
100%
100%
97%
100%
93%
80%
81%
100%
92%
80%
62%
#13 とろろ
#QCRUP9L20 • TH18 • Trophies: 766 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 78.0%
Slechte base
Gem. sterren tegen: 2.6★ Gem. percentage: 94.2% 1-sterren: 0

Recente defenses van deze speler

91%
100%
82%
80%
93%
100%
100%
100%
100%
100%
78%
100%
100%
#14 Trek074
#9YV20QRU • TH18 • Trophies: 376 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 64.0%
Middelmatige base
Gem. sterren tegen: 2.3★ Gem. percentage: 85.9% 1-sterren: 1

Recente defenses van deze speler

89%
100%
82%
97%
69%
100%
64%
100%
63%
89%
100%
85%
100%
64%
#15 4K Zuela
#LYLY02V0P • TH18 • Trophies: 224 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 74.0%
Goede base
Gem. sterren tegen: 2.1★ Gem. percentage: 82.4% 1-sterren: 1

Recente defenses van deze speler

86%
77%
80%
100%
78%
76%
72%
82%
71%
86%
76%
83%
87%
100%
91%
74%
#16 ihtiyar
#280GVGYC • TH18 • Trophies: 503 • Rank: n/a
Jouw resultaat: ★★☆ 50.0%
Middelmatige base
Gem. sterren tegen: 2.3★ Gem. percentage: 90.3% 1-sterren: 3

Recente defenses van deze speler

100%
100%
100%
91%
95%
94%
88%
100%
100%
82%
100%
75%
80%
50%
100%